سلام فاطمه ۲۲ ساله از اراک هستم متاسفانه وقتایی که من خونه تنهام حس میکنم برادرم به من نظر بدی داره آخه چندبار دیدم که عمدا منو محکم بغل میکنه و کلا از داداشم میترسم نمیدونم واقعا این حس درسته یا من بدبینم؟

چندبار دیدم که داشت فیلم س.و.پر نیگاه میکرد و من هم اومدم بیرون و اون هم بد نگاه میکرد وهمش فکر میکنم به من نظر بدی داره و اینم بدونیم من خیلی حساسم آخه دوستام میگن و من اینو به چندتا دوستای نزدیکم گفتم  اونا گفتم تو خیلی بدبینی گفتن که ما با دادشمون تو یه تخت میخابیم و هیچ چیز نیست. منم از اون روز حالم بدتر شده که آیا من مشکل دارم یا داداشم؟ توروخدا کمکم کنید.


پاسخ:

سلام دوست عزیز ببینید هیچ آدمی به محارم خودش نظر بد نداره الا اینکه مریض روانی باشه و ریشه آن هم توی ۸ سال اول کودکی پیش میاد که پدر و مادر به فرزند خودشون آیا این اجازه رودادند که پسرشون بیرون بره و با دیگران ارتباط برقرار کنه یا خیر و یا اینکه محبتی در خانواده نبوده و نظام دستوری برخانواده حاکم بوده و دلایل دیگری که دوتا هستند اما از حوصله خارجه

اما چیزی که باید اینه حساسیت بیش از حد نشون دادن خودش مشکل رو بدتر میکنه

اصلا به این خصلت نناز! که من خیلی حساسم! چرا؟ چون حساس یعنی کسی که یک بدی کوچیکی رو بزرگ میکنه ما قراره احساسی باشیم یعنی یعنی خوبی کوچیکی رو بزرگ کنیم حالا اگه اینکارو کردی یعنی حساس نبودی و احساسی بودی اگر باز حس میکنی و درکارش دلایل محکمی داری اونوقت میشه گفت بله نظر داره و باید بری میش مشاور تا کمکت کنه اگه هم نمیتونی حضوری بری به هردلیلی با من تماس بگیر و یا تلگرامی مشاوره بگیر ازم.

اما با این توضیحاتی که دادی معلومه برادرت نیاز جنسی داره و این هم با زن گرفتن برآورده میشه نه با رابطه جنسی با تو! و میدونیم یکی از ۵۰ دلیل درست ازدواج نیاز جنسیه! پس با این حساب اگه محادم ببینن که برادرشون یا پدرشون دارن فیلم پورن نگاه میکنن و درکنارش محبتی هم بهشون میشه پس حتما نظری بهشون دارن! نمیشه قربونت!

از هر هزارتا یه نفر هن اینطوری هم نیست! توی اینترنت یه خبرو هزارتا بازتاب میدن و سیاه بازی میشه ما فکر میکنیم اینقدر شایعه مردم بیشتر میرن ب دیگران رابطه جنسی برقرار میکنن، چون تجارب ۴ ساله مشاوره ایم اینو میگه و دیدم از هر چند هزار نفر اونم بخاطر شرایط خاصی این شکل آدما وجود میان نه اینکه بودن  و درضمن اینا کمبود محبت دارن غالبا اگه محبتی از سوی پدر و مادر همراه با توجه بشه خیلی کمک میکنه که بهتر بشه و من فقط نظرم به اینه که این داداشت نیاز جنسی داره و تو اونو الکی به خودت میچسبونی

اینم بگم اون دوستاتم که راحت با داداششون میخابن زیاد کار درستی انجام نمیدن و بعضا اغراق میکنن و دروغ میگن اما بغل کردن برادر عیبی داره؟ خیر!

اگه صلاح دیدی و تایل داشتی بیا تلگرامی یا تلفنی تماس داشته باش.

سالم باشی 

خدانگهدار.


گرفتن وقت مشاوره👇

@moshaverepoli