سلام خداقوت .


 مشکل من بعداز ۵سال ازدواج باهمسرم اینست که شوهرم خیلی دهن بین هست مخصوصا از طرف خانواده و همکاراش. هرچه میگم که اونا بفکر خیر و صلاح ما نیستن و همه چی رو برا خودشون میخوان . 

خیلی اوقات بحث داشتیم و الان کمتر شده ولی ریشه کن نشده ,چون با حرف اونها باد میشه و با هزار تا افکار خراب میاد سرمن و دوتا بچه هام .

 بخدا خسته شدم ,هرچی باهاش حرف میزنم و ازقصد و نیتشون میگم باورش نمیشه فقط وقتی باورش میشه که عین حرف منو با چشماش دیده باشه

مادر شوهرم در یک شهر دیگست ولی ازهمون راه دور با تماسهای تلفنی خیلی روش نفوذ داره و برای همه چی من از جمله لباس ، رفت وامد با خانواده خودم و حتی رفتارم با بچه هام نظرمیده,.حتی شوهر من اینقدر جرات و غیرت نداره که برادرکوچکترش رو وقتی با من سر مسایل شخصی مون دعوا میکنه دفاع کنه. راستش بنظرم شوهرم  جز اینکه اسم مرد و به یدک میکشه چیز دیگه ای نداره چون نه از ما دفاع میکنه,نه هوامونوداره ,نه اخلاق خوبی داره. هیچی.

وقتی هم که خانوادشو میبینه یا زنگ میزنه اخلاق و رفتارش صد درجه تغییر میکنه و دعوا و سروصدای بیخود میکنه تا خودی نشون بده.  خواهش میکنم برای دهن بینی,دخالت خانواده همسرم بنده را راهنمایی کنید. تشکر از کانال خوبتون